קידוח קירות דיפון

אחד האלמנטים אשר עומדים בפני בנייה של מבנה, הינה הנחת היסודות בקרקע, באופן ביטיחותי, על מנת לאפשר איתנות ויציבות. עיקר הסכנה העומדת בפני בניית מבנים, הינה קריסה של הקרקע אל תוך הבור בו יונחו יסודות המבנה. על מנת למנוע את קריסת האדמה לתוך בור הקידוח, יש צורך לעשות קידוח קירות דיפון. קידוח קירות דיפון. מעבר לכך, יש לבצע קידוח קירות דיפון כאשר ישנה בעיית גישה אל האזור בו יש לבצע את הקידוח. אם ניקח לדוגמא אזורים צרים או מקומות נמוכים, או תשתיות באותו המקום, תהיה לנו בעיה של גישה אל האזור ועל כן יהיה צורך לבצע קידוח קירות דיפון.
קידוח קירות דיפון ישמשו אותנו במקרים בהם אנחנו צריכים לבנות באזורים שהם מתחת לפני האדמה. מאחר וישנו חשש אמיתי לקריסת האדמה באיזור בו אנו בונים, יש צורך לבצי קידוח קירות דיפון, על מנת שהללו יוכלו לתמוך באדמה מפני קריסה אל תוך חלל המבנה.
כאשר אנו חופרים בור בעת בנייה של מבנה תת קרקעי, אנחנו צריכים, באמצעי כלשהו, ליצור תמיכה לאותו הבור מפני התמוטטות האדמה כלפיו.
קידוח קירות דיפון מאפשר הכנסה של קיר תומך אל קרקעית האדמה, על מנת ליצור את אותו קיר התמיכה. קיר התמיכה עשוי מכלונסאות המוכנסות פנימה אל האדמה באופן רציף, על מנת למנוע את הקריסה של האדמה בה חופרים את הבור. קידוח קירות דיפון מאפשר להכניס את כלונסאות הדיפון עמוק אל תוך האדמה. קיר זה נקרא גם "קיר שיגומים".
ישנן שיטות של קידוח קירות דיפון, וכל שיטה מתאימה לסוג אחר של מבנה וסוג אחר של אדמה, לכן, ישנה חשיבות לבדיקה יסודית של אזור הבנייה וסוג הקרקע, על מנת לקבוע את אופן קידוח קירות דיפון.
חברת "אלברט קידוח קרקע ויסודות" מתמחה בתחום קידוח קירות דיפון וקידוחים קרקע לצורך הנחת יסודות של מבנה. קידוח קירות דיפון הינו השלב הראשוני אותו יש לעשות בטרם מתחילים בנייה של כל מבנה שהוא, על מנת ליצור את עמידות המבנה ולמנוע קריסת הבור. לחברת "אלברט קידוחי קרקע ויסודות" ניסיון רב שנים בביצוע של קידוח קירות דיפון, והיא בעלת ידע ומקצועיות בקידוחי קרקע ויסודות. צוות המומחים של החברה יאבחן את סוג האדמה ואת תנאי השטח על מנת לקבוע את אופן הקידוח ושיטת הקידוח במקום, על מנת להעניק למבנה יציבות ואיתנות הן בזמן הבנייה והן לאחר שהבנייה הושלמה לאורך שנים רבות.

לחץ כאן לאתר הבית