קידוח בורות ניקוז

קידוח בורות ניקוז משתייכים למעשה לתחום קידוחי הקרקע ומאפשרים לנקז את המים או על מנת לבנות בור ספיגה המשמש כתחליף למערכת הביוב.
כאשר מבצעים קידוח בורות ניקוז יש לעשות זאת על ידי קדיחה המגיע לעומקה של הקרקע, אשר הופכת לחולית וסופגת, וזאת מאחר ובורות הניקוז אמורים לשמש כבורות מנקזים. קידוח בורות ניקוז מאפשר לנו להעביר את מי הגשם או מי השפכים אל תוך תשתיות טבעיות או מלאכותיות, כמו מי תהום לצורך ספיגת מי הגשם או מערכת הביוב לצורך ספיגת הביוב.
מאחר ויש צורך לבצע קידוח בורות ניקוז בעומקים גדולים, יש להשתמש במכונת קידוח ייעודית לתחום זה, כאשר מוטות הקידוח מתואמים בהתאם לקוטר העבודה. לאחר קידוח בורות הניקוז לא מתבצעת אטימה של הבורות, מאחר והנוזלים הנאגרים בורות הניקוז מיועדים לעבור אל תשתית הביוב או לחלחל את תוך מי התהום, כאשר מדובר במי גשמים.
קידוח בורות ניקוז הינו אלמנט חשוב במבנים, ויש לתכנן אותו בקפידה ולבדוק כיצד יחלחלו המים אל האדמה או כיצד יעבור הביוב אל תשתיות הביוב המסודרות.
קידוח בורות ניקוז מאפשרים לנו לתעל את מי הגשמים או את השופכין אל המקום הרצוי, בצורה מסודרת ומאורגנת, אשר אינה תפריע לאיכות החיים של תושבי או מבקרי המבנה.
קידוח בורות ניקוז הינו חלק הכרחי מהנחת היסודות והקידוחים השונים המתבצעים בכל מבנה חדש. החשיבות שבביצוע של קידוחי בורות ניקוז מאפשרת לנו להמשיך את עבודת הנחת יסודות המבנה ביתר קלות.
קידוח בורות ניקוז יעיל בעיקר לאזורים צרים, בהם יש קושי להגיע אל מערכת הביוב או קושי למקם את אזור הניקוז של מי הגשמים. מתוך כך, קידוח בורות ניקוז מתבצע בצורה מדוייקת על ידי ידיים מיומנות ומנוסות. ישנה חשיבות רבה לקידוח בורות ניקוז על ידי מקצוענים, מאחר שקידוח לא תקין או במקום לא מתאים יכול לגרום להצפות ולהפריע למהלך התקין של החיים במקום.
חברת "אלברט קידוחי קרקע ויסודות" מתמחים בביצוע של קידוח בורות ניקוז תוך דיוק ומיומנות בעבודה. בטרם התחלת קידוח בורות ניקוז מבצעת החברה בדיקה של הקרקע ושל המיקום ביחס אל המבנה, על מנת להבטיח לתושבי הבניין איכות חיים, ללא חשש להצפות או לריחות לא נעימים. קידוח בורות ניקוז המתבצע על ידי חברת "אלברט קידוחי קרקע ויסודות" מספק אמינות, מקצועיות, מיומנות ושירותית בכל האספקטים של קידוחי קרקעות.

לחץ כאן לאתר הבית