קידוחי ניסיון לבדיקת קרקע

ביצוע של קידוחים הם חלק חשוב מאוד בענף הבנייה. למעשה, לא ניתן להתחיל לבנות בניין ללא ביצוע של קידוחי קרקע למטרות של ביסוס המבנה, מניעה של קריסת אדמה וכן יצירה של קידוחי קרקע שונים למטרות של ניקוז וביוב.
בטרם מתחילים את הקידוחים השונים, יש צורך לערוך בדיקות מקדימות, אשר מאפשרות תיכנון נכון של סוגי הקידוח, עומקי הקידוח וכן מיקומם.
כאשר מבצעים קידוחי ניסיון לבדיקת קרקע, בודקים למעשה מספר היבטים חשובים:
· סוג האדמה במקום
· ריכוז האוויר
· מידת רטיבות הקרקע
· עומקם של מי התהום
· בדיקת המשקל הסגולי של האדמה וחוזקה של האדמה
קידוחי ניסיון לבדיקת קרקע מאפשרים לבדוק האם הקרקע במקום בו אנו מעוניינים לבנות תעמוד בעומס המשקלים ותהיה מספיק חזקה ואיתנה להחזיק את המבנה לאורך שנים רבות.
קידוחי ניסיון לבדיקת הקרקע נפוצים מאוד והכרחיים בענף הבנייה. על ידי קידוחי ניסיון לבדיקת קרקע ניתן לערוך את הבדיקות ואת הניסיונות בקרקע על מנת לאמוד את הנתונים. קידוחי ניסיון לבדיקת הקרקע מאפשרים להגיע אל עומקי אדמה שונים וכמעט שאינם פוגמים באזור השטח בו נערכות הבדיקות. מאחר, וכיום ישנו ציוד קידוח מתקדמים, ניתן לענות על כל צורכי הבדיקות באמצעות ביצוע של קידוחי ניסיון לבדיקת הקרקע.
קידוחי ניסיון לבדיקת קרקע נעשים בעומקים שונים, על מנת לתת את המידע המדויק ביותר לגבי אופיה של האדמה באזור בו עתיד להיבנות המבנה – האם האדמה מספיק יציבה להחזיק את המבנה, האם היא תהייה עמידה במקרה של רעידת אדמה ועוד. כל הנתונים אשר נאספים במהלך קידוחי ניסיון לבדיקת קרקע מאפשרים ליזמים ולחברת הבנייה לתכנן באופן המקצועי ביותר את תצורתו של המבנה ואת מיקומו.
לא רק ענף הבנייה משתמש בביצוע של קידוחי ניסיון לבדיקת קרקע, ישנם תחומים נוספים בהם יש צורך לבצע קידוחי ניסיון לבדיקת קרקע, כמו בדיקות לצרכים גאולוגיים, היסטוריים, מציאה של משאבים תת קרקעיים כמו נפט, מינראלים או גזים ועוד.
לאחרונה, על ידי ביצוע של קידוחי ניסיון לבדיקת קרקע מצוא משאבים רבים, כמו גז בכמויות גדולות. קידוחי ניסיון לבדיקת קרקע אפשרו ליזמים לבדוק האם כדאי לבצע במקום חפירות ושאיבות לצורך גילוי של גז או לא.
חברת "אלברט קידוחי קרקע ויסודות" מבצעת קידוחי ניסיון לבדיקת קרקע, על ידי מכשור מתקדם המאפשר ביצוע של קידוחים בעומקי אדמה שונים. החברה בעלת ניסיון רב שנים בביצוע מגוון רחב של קידוחים על ידי צוות עובדים מיומן, מקצועי ומנוסה.

לחץ כאן לאתר הבית