קידוחי כלונסאות

שאלתם את עצמכם לפעמים כיצד המבנים והבתים אותם בונים בני האדם נותרים יציבים כל כך לאורך שנים רבות? הרי, כל מבנה אותו אנו בונים צריך להיות יציב עד מאוד ולשם כך בסיסו צריך להיות חזק וטבוע עמוק בתוך האדמה.
כשם אנחנו שותלים עץ או צמח אשר מכה את שורשיו בקרקע, כך גם במקרים של מבנים. על מנת לשמור על המבנה יציב ואיתן בתוך האדמה, עלינו לבצע קידוחי כלונסאות, אשר מאפשרים לכל מבנה להיות מוחזק היטב בתוך האדמה. לכן, לפני שמתחילים לבנות כל מבנה שהוא, יש צורך לבצע קידוחי כלונסאות שהם למעשה הבסיס הראשוני של כל מבנה.
קידוחי כלונסאות נעשים על ידי קידוח של הקרקע והנחה של כלונסאות. קידוחים אלה יכולים להתבצע על ידי מכשור הנדסי מיוחד בקוטר של עד מטר ובעומק של עד 16 מטרים בקרקע.
קידוחי כלונסאות נעשים בשני שלבים בטרם יוצקים את הבטון של המבנה.
בשלב הראשון יש צורך לבצע קידוח של הקרקע ולהתאים את סוג הכלונסאות לקרקע עצמה. לכל קרקע יהיה צורך להשתמש בכלונסאות מסוג אחר. אך, בטרם מתחילים בשלב עבודה זה, יש צורך לערוך בדיקה יסודית של הקרקע, לבחון אותה ולבדוק את המכשולים העומדים בפני הקידוח. קרקע סלעית, לדוגמא, הינה קרקע יותר יציבה מקרקע חולית. הכלונסאות יהיו עשויות בדרך כלל מחומרים עמידים וחזקים כמו בטון או פלדה.
בשלב השני, לאחר בדיקה של סוג הקרקע והקידוח של הקרקע מניחים את הכלונסאות.. הכלונסאות משמשות לנו כאמצעי מתווך בין יסודות המבנה לבין שלד הבניין העתיד להיבנות. קידוחי כלונסאות מבטיחים לנו כי המבנה אותו נקים יהיה מוחזק היטב בתוך הקרקע וימנע קריסה או שקיעה של כל המבנה העצום.
על אף כי מדובר בשלב ראשוני מאוד של בניית מבנה, שלב קידוחי כלונסאות הינו שלב קריטי מאוד, אשר מהווה כקרקע תומכת לכלל המבנה, ועל כן, יש לערוך קידוחי כלונסאות בצורה מקצועית ומיומנת. אחד מהשלבים החשובים בעת ביצוע קידוחי כלונסאות הוא מניעה של האדמה לחדור את תוך הקידוח עצמו, על כן, ישנה חשיבות רבה לגבי החברה אשר מבצעת את קידוחי כלונסאות.
חברת "אלברט קידוחי קרקע ויסודות" מתמחה מזה שנה רבים בעבודות קידוחי כלונסאות, תוך הקפדה על מיומנות וניסיון צוות העובדים, בדיקה של הקרקע וביצוע העבודה עד להשלמתה, תוך שימוש בחומרים מתקדמים ועמידים וכלי עבודה מקצועיים. חברת "אלברט קידוחי קרקע ויסודות" מחויבת להעניק את השירות הטוב ביותר והמקצועי ביותר לכלל לקוחותיה.

לחץ כאן לאתר הבית