קידוחים באזורים קשים לגישה

קידוחים הינם חלק בלתי נפרד מתחום הבנייה, בין אם לצורך של הנחת יסודות למבנה אשר עתיד לקום במקום ובין אם לצורך קידוחים הקשורים בבורות ספיגה או בורות ניקוז.
בדרך כלל, קידוחים יתבצעו על ידי מכשור כבד, כדוגמת משאית אשר אליה מחוברת מקדחה הידראולית אשר יכול לבצע את הקידוח באופן מהיר ויעיל, אך ישנם מיקרים, כתוצאה מתנאי השטח, בהם לא ניתן לבצע את הקידוח באמצעות מכשור כבד זה ויש צורך לבצע קידוח על ידי אמצעים אחרים, כדוגמת מחפרון או זחל קטן.
קידוחים באזורים קשים לגישה נעשים בדרך כלל באמצעות כלי עבודה קטנים יותר, או באמצעות החדרה של המכשור הכבד באמצעות מנוף אל אתר הבנייה העתידי.
מאחר וישנם מקומות בהם תנאי השטח לא מאפשרים ניוד של מכשור כבד, יש צורך במכשור מתוחכם ומתקדם לצורך ביצוע של קידוחים באזורים קשים לגישה. מקומות אלו עשויים להיות אזורים צרים מאוד, או אזורי בנייה צפופים.
קידוחים באזורים קשים לגישה נעשים באמצעות של מגדל קידוח, אשר אותו יש להציב במקום בו אנו מעוניינים לבצע את הקידוח עצמו.
מאחר, וישנה חשיבות רבה מאוד לביצוע של קידוחים בענף הבנייה, אשר הם למעשה מאפשרים את עמידותו של המבנה לאורך שנים רבות וכן את יציבותו ועמידתו במשקלים כבדים, המכשור המתקדם אשר מיועד לביצוע של קידוחים באזורים קשים לגישה, מאפשר מתן פתרון באזורים בעייתיים.
קידוחים באזורים קשים לגישה צריכים להעשות בצורה מיומנות ומקצועית, מאחר ולדיוק ישנה משמעות רבה. בניגוד לקידוחים הרגילים, המתבצעים על ידי משאית, קידוחים באזורים קשים לגישה יעשו על ידי זחל קטן או טרקטור, כאשר מבין השניים, הטרקטור יכול להגיע למקומות בהם יש קושי להכניס משאית, איך איכות הקידוח אינה נפגמת, אלא אף יכולה להיעשות בצורה מהירה יותר.
הבחירה של ביצוע קידוחים על ידי טרקטור, מחפרון או זחל קטן, הינה תולדה של תנאי השטח, בנייה צפופה, אזורים צרים או מקומות בעייתים, מביאים את המפקח על הקידוח להחליט כי יש צורך לבצע קידוח על ידי מכשור מתקדם אחר.
ביצוע של כל סוגי הקידוחים הינם חלק נכבד, ראשוני והכרחי בתחום הבנייה. אף בניין לא יכול להיבנות ללא יציקה של יסודות על ידי קידוח באדמה, מאחר וכל בניין צריך יסודות איתנים וחזקים בקרקע, אשר מאפשרים לו להיות עמידים ולהחזיק מעמד ויציבות לאורך שנים רבות.
קידוחים באזורים קשים לגישה הינם עבודתם של המקצוענים בתחום קידוחי הקרקע, ולא של חברות הבנייה עצמן.
חברת "אלברט קידוחי קרקע ויסודות" מתמחה בתחום קידוחי הקרקע על כל גווניה וסוגיה, וכן בתחום קידוחים באזורי קשים לגישה באמצעות מכשור מתקדם, על ידי צוות עובדים מקצועי ומיומן.

לחץ כאן לאתר הבית